Samsun Ülkü Ocaklarından Emekli Astsubaylar Derneğine Ziyaret

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Samsun İl Başkanı Hüseyin Kürşat GEZE ve İl yönetiminden oluşan heyet, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Samsun Şube Başkanı MUSTAFA TUFAN'i dernek binasında ziyaret etti.

0
7596

Sohbet havasında geçen ziyarette, ziyaretten memnuniyetini dile getiren TEMAD İl Başkanı Mustafa TUFAN “17 Ekim Türkiye Astsubaylar günü vesilesiyle ziyaretiniz bizi çok memnun etti. 17 Ekimde gerçekleşen yoğun program dolayısıyla ancak randevu verebildik. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Astsubayların ordunun belkemiği olduğunu vurgulayan Hüseyin Kürşat GEZE” Ordularda en çok yükü astsubaylar çeker. Şehit Astsubay Ömer HALİSDEMİR gibi yeri geldiğinde bu ülkeyi hainlerden kurtaranda yine astsubaylardır. Buna rağmen özlük hakları yeterli değil. 25 yıl hizmet yaptıktan sonra emekliye ayrılan astsubaylarımız maalesef çok zor şartlarda geçinmektedir. Bu özlük haklarının iyileştirilmesi en öncelikli temellimizdir. Bizim randevu talebimizi geri çevirmeyen sayın Dernek başkanı Mustafa TUFAN’a teşekkür eder, Mustafa TUFAN nezdinde tüm astsubaylarının geçmiş “17 Ekim Astsubaylar Günü” kutlu olmasını dilerim. ” dedi

Ziyaret programına Samsun Ülkü Ocakları il başkan yardımcıları Okan IŞIK, Enes Metehan BAL ve Fatih KÜÇÜK’te katıldı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER